Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
W pojemnikach pojemnik odsalania wody morskiej RO
| 无码人妻一区二区三区精品视频_一级aa免费毛片高潮视频_玖玖资源365日更新在线观看_金8天国天然素人欧美一区 : | 5T/D ~ 500T/D. |
|---|---|
| Wartość wody: | 5 ~ 40 ℃ |
| Skala produkcji wody: | 5T/D ~ 500T/D. |
Oczyszczalnia ścieków Szkielet do śmieci Grill Grub mechaniczny Bar Screen Ss 304 7.5kw
| Materiał: | SS 304 |
|---|---|
| Waga: | 200----2000kg |
| Wielkość: | 1x1x2---10x4x2m |
80g/h regulowalna maszyna ozonowa kwarcowa generator ozonu do butelkowanej wody pitnej
| Waga: | 11kg |
|---|---|
| Wielkość: | 1040*180*180mm |
| Władza: | 560 |
Filtracja membranowa RO System recyklingu ścieków 5-500 m3/h
| Waga: | 1-3000kg |
|---|---|
| nazwisko: | system recyklingu wody |
| Pojemność: | 5-500m3/godz |
Profesjonalne przemysłowe zakłady odsalania wody morskiej / duże maszyny do odsalania wody UF woda słona do picia
| Pojemność produkcyjna: | 8000 l/godz |
|---|---|
| Filtr wstępnego oczyszczania: | Piasek kwarcowy/węgiel aktywny/zmiękczacz wody/filtr PP |
| Zasilanie: | 380 V 50 Hz 3 fazy (jeśli specjalne, można dostosować) |
Systemy odwrotnej osmozy wody morskiej w stylu rur łącznych z tworzyw sztucznych przeciw korozji
| Użycie: | System odsalania |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| Źródło: | woda morska |
Zaawansowana flotacja powietrzna kawitacyjna do ścieków zaolejonych
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Silnik |
TSS COD BOD urządzenia do usuwania ścieków
| Cechy: | Duże obciążenie hydrauliczne ze skimmerem |
|---|---|
| Funkcja: | Usunięcie SS Usunięcie BOD |
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
Systemy odwrotnej osmozy wody morskiej 500-2000L/h dla skutecznego rozwiązania filtracji wody
| Współczynnik odzyskiwania: | 55-65% |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| Warunki: | 100% nowy |
Rewolucyjna skóra SS304 Elektrownia recyklingu ścieków automatyczna dla zrównoważonego ponownego wykorzystania wody
| Zastosowanie: | Oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczna prasa filtracyjna |
| Materiał: | SS304 |

