Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
4040 Ro Membrana 8040 System odwrotnej osmozy 3.3kg 102*15*16cm
| Waga: | 3,3 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 102*15*16cm |
| Władza: | 0,55 |
Wielopłytkowa maszyna odwodniająca błoto, śruby i automatyczne SS304/SS316L 2510*900*1300
| Materiał: | SS304/SS316L |
|---|---|
| Waga: | 300-1000 |
| Wielkość: | 2510*900*1300 |
10000LPH Duża wydajność instalacja odsalania słonecznego System odsalania wody morskiej z kontenera
| Gwarancja: | 1,5 roku |
|---|---|
| Wydajność: | 10000 l/godz |
| Masę (kg): | 3000 kg |
Adsorpcja i desorpcja aktywnego węgla Katalystyczne urządzenie spalania Regeneracyjny tlenek cieplny
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Silnik, PLC, pompa |
55-65% współczynnik odzysku Wody morskiej Systemy odwrotnej osmozy z antykorozyjnymi plastikowymi rurami łącznikowymi
| Technika: | Technologia separacji membranowej |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| rura łącząca: | Plastik antykorozyjny |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Zbiornik ciśnieniowy, pompa, silnik |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
Offshore RO urządzenie odsalania wody morskiej Ro instalacja kontenerowa 105kw PLC instalacje odsalania wody morskiej
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Waga: | 15000 |
| Wielkość: | 12m x 2,3m x 2,4m |
Technologia odsalania rur łącznych antykorozyjnych z tworzyw sztucznych dla 110V / 220V / 380V 50hz
| Technika: | Technologia separacji membranowej |
|---|---|
| Współczynnik odzyskiwania: | 55-65% |
| Podstawowe składniki: | Pompa, sterownik PLC, membrana RO |
Maszyna do odsalania wody morskiej o pojemności 1500 litrów/godzinę
| Materiał: | Stal węglowa |
|---|---|
| Władza: | 13,5 |
| Nazwa produktu: | System oczyszczania wody morskiej Przetwarzanie zakładu odwróconej osmozy |
Maszyna do odsalania wody morskiej o pojemności 1500 litrów na godzinę 3 fazy 220/380V 50/60HZ
| Materiał: | Stal węglowa |
|---|---|
| Władza: | 13,5 |
| Nazwa produktu: | System oczyszczania wody morskiej Przetwarzanie zakładu odwróconej osmozy |

