Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Część maszyny odwrotnej osmozy z beczki ciśnieniowej Wnętrze zbiornika magazynowego RO 2,5L Do maszyny oczyszczalni wody
| Nazwa produktu: | plastikowy zbiornik ciśnieniowy do przechowywania wody |
|---|---|
| Materiał: | BUTYL EPDM |
| Zastosowanie: | System RO |
1kW Przemysłowa instalacja odwróconej osmozy do oczyszczania wody, automatyczny system odwróconej osmozy dla potrzeb rolnictwa
| Wydajność: | 20000 l/godzinę |
|---|---|
| weight (kg): | 1000 |
| Rodzaj przetwarzania: | Odwrócona osmoza, zmiękczenie, odsalanie, filtracja |
Plastikowy zbiornik ciśnienia, maszyna odwrotnej osmozy, system czyszczenia wody bez zbiornika
| Wielkość: | 10 cali. |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowe |
| Kolor: | Biały; Niebieski lub niestandardowy |
Zbiórka zasobów ścieków Zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków oczyszczania azotu z fosforu
| Wydajność: | 7500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| woltaż: | 380 V |
2KW 220V Elektrownia odsalania odwrotną osmozą do oczyszczania słonej wody i zapewnienia bezpiecznej wody pitnej
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 345 |
| Rodzaj przetwarzania: | Odwrócona osmoza, zmiękczenie, odsalanie, filtracja |
Filtruj płyta naciśnięcia i ramy
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Filtruj płyta naciśnięcia i ramy |
| Waga: | 300-1000 kg |
Kontenerowa instalacja odsalania wody morskiej z 99% stopą odsalania i TDS 500 mg/l wody
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Waga: | 15000 kg |
| Władza: | 105KW |
450 kg stali nierdzewnej 304 Instalacja odsalania wody morskiej Oczyszczanie wody morskiej do wody pitnej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 3000LPH |
| Masę (kg): | 450 kg |
Automatyczna maszyna do odwadniania błota z przyrządem śruby do oczyszczania ścieków
| Wykorzystane branże: | Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, gospodarstwa rolne, sk |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
| Podstawowe składniki: | Przekładnia, Silnik, PLC, Spirala, Wał, Pierścienie stałe i ruchome, Śruba |

