Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Nowy przemysłowy mokry pralka oczyszczanie ścieków oczyszczanie spryskiwacz wieża z silnikiem pompowym dla zakładu produkcyjnego
| Oczyść wydajność: | 90,0-99,0% |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wieża oczyszczająca natryskowo |
| Zastosowanie: | Filtr gazowy przemysłowy |
rozpuszczona flotacja powietrza system DAF oczyszczanie ścieków separator płynów stałych rozpuszczona flotacja powietrza
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, silnik |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | 1 rok |
MBBR pakiet zintegrowany domowy filtr ścieków filtracja prasowa filtracja oczyszczalni ścieków
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa |
System RO typu wody morskiej Sprzęt odsalania
| Źródło: | woda morska |
|---|---|
| Warunki: | 100% nowy |
| Technika: | Technologia separacji membranowej |
Zaawansowana instalacja oczyszczania ścieków przemysłowych ze stali węglowej dla optymalnej wydajności
| Temperatura pracy: | 5-40 ℃ |
|---|---|
| wydajność (produktywność): | 500L/h-10000L/h |
| Funkcja: | Wielofunkcyjne |
Wysokiej wydajności zapakowane urządzenia oczyszczania ścieków dla gospodarowania ściekami zapakowane instalacje kanalizacyjne dla rosnących potrzeb
| Wydajność: | 200 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 220 V, 380 V |
Modułowy mobilny zintegrowany sprzęt do oczyszczania ścieków, szybkie wdrożenie dla gospodarstw rolnych/terenów malowniczych/placów budowy
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 380 V |
Samoczyszczące filtry 15W Sprzęt filtracyjny przemysłowy dla oczyszczalni ścieków 20-1200m3/h
| Prędkość przepływu (jednorazowy filtr): | 20-1200 m3/h |
|---|---|
| Stopień filtracji: | 50~800um |
| Ciśnienie nominalne: | 1,0 ~ 1,6 MPa |
100000L/D Instalacja odsalania wody morskiej System odsalania
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
Systemy urządzeń odwodniania ścieków ścieków Systemy ścieków ścieków ścieków
| Wielkość: | 3605*1690*1600 mm |
|---|---|
| Władza: | 0,75*3 |
| Nazwa produktu: | Prasa śrubowa |

