Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
System oczyszczania osadów ze stali nierdzewnej IP55 F
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
| Material: | SS304/SS316L |
3000L/h podziemna zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków dla restauracji
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| Masę (kg): | 4500 KG |
Odwodnienie błota Proces oczyszczania ścieków Wielodiskowy śrubokrętny separator płynów stałych
| Typ przetwarzania: | Filtrowanie |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 380 V, 110 V. |
| Moc (w): | 3kW, 2kW |
Poliestrowa prasa filtracyjna membranowa do odwadniania osadów do separacji ciał stałych i cieczy
| Typ przetwarzania: | Filtrowanie |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 380 V. |
| Moc (w): | 2kW |
Ręczna obsługa prasy filtracyjnej do odwadniania osadu do separacji ciał stałych i cieczy
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Podręcznik |
| Waga: | 1257 kg |
Automatyczna prasa filtracyjna do osadu z membraną
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V 380 V 460 V. |
| Moc: | 2,2 kW |
Samoczyszczący się urządzenie do oddzielenia wody z piasku, kanalizacja ścieków, zintegrowana maszyna do oczyszczania ścieków, wydajny system filtracji
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 270 M³/godz |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, łożysko, przekładnia, silnik, PLC |
Gorąca sprzedaż 300m³ zintegrowanego urządzenia do oczyszczania ścieków z FRP, bezpośrednie źródło fabryczne
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Zmiękczający |
| woltaż: | 380 V |
50000L/h Jednoetapowy sprzęt do odwrotnej osmozy RO Sprzęt do wody ultraczystej 500000 kg
| Podstawowe składniki: | Naczynie ciśnieniowe, pompa, PLC, membrana odwróconej osmozy |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Wydajność: | 50000 l/godz |
Maszyna do przetwarzania wody 100LPH Przemysłowa maszyna do przetwarzania wody destylowanej 100L/godz.
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 100 l/godz |
| Masę (kg): | 100 kg |

