Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
TSS COD BOD maszyna do usuwania ścieków Daf jednostki SUS304 do oczyszczania ścieków domowych
| Materiał: | Stal węglowa lub SUS304 |
|---|---|
| Waga: | 1,5-12000 kg |
| Wielkość: | ponad 1M*1M*2M |
Oczyszczanie gazów odpadowych System filtracji powietrza przemysłowego 4706x2059x2100 CE ISO
| Podstawowe składniki: | Komórka filtrująca pączkami |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Mała przemysłowa odsalarnia wody morskiej RO 250L/H, system odwróconej osmozy do wody pitnej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 250 l/godz |
| Masę (kg): | 200 kg |
Filtr wodny membranowy ultrafiltracyjny z włókien pustych dla części instalacji systemu RO UF
| Nominalny rozmiar porów: | 0,02 mikrona |
|---|---|
| Dostępny obszar membrany: | 84m2 |
| materiał włóknisty: | Polipropylen (PP) |
Seria przenośnych urządzeń odsalania wody morskiej
| proces: | Odwrócona osmoza |
|---|---|
| Szybkość odsalania: | 98,4% (utrzymanie> 96,0% w ekstremalnych warunkach) |
| Rodzaj: | System odsalania |
Rozwiązanie odsalania wody morskiej
| Wartość wody: | 5 ~ 40 ℃ |
|---|---|
| Skala produkcji wody: | 1t/d ~ 100t/d |
| Szybkość odzyskiwania systemu: | 24%~ 30% |
System recyklingu ścieków farmaceutycznych 200L/h 200 kg dla zrównoważonych laboratoriów
| Pojemność: | 200 l/godz |
|---|---|
| technologii: | Filtracja membranowa UF i RO |
| Źródło wody: | Ścieki chemiczne |
PVDF Włókno puste UF Membranowa ultrafiltracja Membranowy system filtracji wody pitnej 0.03μM 88KGS
| Materiał: | PVDF |
|---|---|
| Waga: | 88KG |
| Wielkość: | 2185*315*365 ((mm) |
System oczyszczania gazów spalinowych Hcl Dym / amoniak / So2 300 kg
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Pompa, Silnik, Motor, Wlew |
| Masę (kg): | 300 kg |
Kapitan Wyroby odsalania wody morskiej 99,2% Wskaźnik odsalania 10-300 M3/h AC220V 18A
| Nazwa produktu: | Mbr Sprzęt do oczyszczania ścieków |
|---|---|
| Pojemność: | 10-300m³/godz. |
| Temperatura pracy: | 5-45 °C |

