Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Modułowy mobilny zintegrowany sprzęt do oczyszczania ścieków, szybkie wdrożenie dla gospodarstw rolnych/terenów malowniczych/placów budowy
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 380 V |
Zbiórka zasobów ścieków Zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków oczyszczania azotu z fosforu
| Wydajność: | 7500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| woltaż: | 380 V |
Zintegrowany system oczyszczania ścieków w postaci prefabrykowanej oczyszczalni
| Wydajność: | 5-50 m3/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 380 V, 220 V |
Konteneryzacyjny system MBR/MBBR STP z elektrokoagulacją / Urządzenia do oczyszczania ścieków dla gospodarstw domowych, przemysłu i szpitali
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Leczenie łóżka biologicznego |
| woltaż: | 110 V, 380 V, 220 V |
Gorąca sprzedaż 300m³ zintegrowanego urządzenia do oczyszczania ścieków z FRP, bezpośrednie źródło fabryczne
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Zmiękczający |
| woltaż: | 380 V |
Wysokiej wydajności zapakowane urządzenia oczyszczania ścieków dla gospodarowania ściekami zapakowane instalacje kanalizacyjne dla rosnących potrzeb
| Wydajność: | 200 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 220 V, 380 V |
Zintegrowany system oczyszczania ścieków
| Zakres wydajności: | 5-5 000 ton/dzień |
|---|---|
| Tworzywo: | Panele stalowe walcowane na zimno CNC |
| Cechy: | Trwała konstrukcja, konfigurowalna estetyka, skuteczne leczenie: |
Maszyna do odwodniania błota ze stali nierdzewnej Prasownik śrubowy Instalacja oczyszczania ścieków Oczyszczanie ścieków PLC 1000L
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Łożysko |
Elektrownia elektryczna, Elektrownia elektryczna, Elektrownia elektryczna
| Typ przetwarzania: | Filtracja, wymiana jonowa |
|---|---|
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
| Podstawowe komponenty: | Naczynie ciśnieniowe, pompa, bieg, silnik, silnik, plc |

