Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Zindywidualizowany system RO oczyszczacza wody
| Władza: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kompozycja: | Sprzęt ultrafiltracyjny, woda zmiękczona |
| Podstawowe składniki: | Naczynie ciśnieniowe, pompa, zespół biegów, silnik, silnik |
Oczyszczalnia wody z studni słonecznych 40T Instalacja odsalania RO Filtracja wody z szybkością odsalania 98,5%
| Nazwa produktu: | czysta maszyna wodna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Urządzenia odsalania wody morskiej |
| Kluczowe słowa: | Filtracja wody RO |
500L/h Super jakość Marine Water Maker Odsalanie wody morskiej dla łodzi
| Waga: | 350 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 1500mm 620mm 1750mm |
| Władza: | 2,5 kW |
Laboratorium Wieloparametrów Analizator jakości wody COD SS Amoniak Azot Ogólny fosfor TN Turbity Color
| Pochodzenie: | Chiny |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | Jeden rok |
| Temperatura pracy: | 5 ~ 40 °C |
Super System Oczyszczalni odpadów SS304 Maszyny oczyszczające wodę DAF Rozpuszczona flotacja powietrza
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 100 kg |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, sterownik PLC |
Systemy odsalania wody 110V/220V/380V z konstrukcją ze stali nierdzewnej 304
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Technika: | Technologia separacji membranowej |
Woda pitna o czystości 500 l/h System RO do domowej i przemysłowej oczyszczania
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godz |
| weight (kg): | 320 |
Zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków przemysłowych dla ścieków domowych miejskich i wiejskich
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Gorący produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Zbiornik ciśnieniowy |
110V / 220V / 380V 50hz Sprzęt odsalania wody morskiej Niestandardowa konstrukcja ramy ze stali nierdzewnej 304
| Wydajność: | 500-2000 l/godz |
|---|---|
| napięcie: | 110 V / 220 V / 380 V 50 Hz Dostosowane |
| Gwarancja: | 1 rok |
Oczyszczalnia ścieków bytowych dla 50-150 osób Zintegrowana/Oczyszczalnia ścieków/System Oczyszczania Ścieków Dostosowany do Potrzeb
| Pojemność: | 30 m3/d |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Wymiar (l*w*h): | 5*2*2M |

