Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
POM Ro Części zamienne do oczyszczania wody
| Materiał: | POM klasy spożywczej |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Użycie: | Maszyna RO |
Przemysł drukarniczy i farbowniczy Sprzęt do oczyszczania ścieków 7500L/h 1500 Kg
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny, drukarnie, drukarnia farbiarnia |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Gorący produkt 2022 |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
MBR Oprogramowanie do oczyszczania ścieków przemysłowych
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Pompy |
| Wydajność: | 1000 l/godz |
Gorąca sprzedaż 250m3/d Sprzęt do oczyszczania ścieków
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
| Podstawowe składniki: | Pompa, sterownik PLC, wentylator, moduł opadów zanurzonych |
MBBR 3500L/h Sprzęt do oczyszczania ścieków przemysłowych 5.689KW
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
| Wydajność: | 3500 l/godz |
1.5KW Odsalanie wody morskiej Wydzielone jednostki flotacyjne SUS304 Jednostki Daf Oczyszczanie wody
| Materiał: | Stal węglowa lub SUS304 |
|---|---|
| Waga: | 1,5-12000 kg |
| Wielkość: | ponad 1M*1M*2M |
24KG 0,37kw Woda Cząstki RO Części zamienne Akcesoria
| Waga: | 24 KG |
|---|---|
| Wielkość: | 26,5*26,5*47,7 cm |
| Władza: | 0,37 kW |
Instalacja oczyszczania ścieków zintegrowane urządzenia oczyszczania ścieków medycznych 80t/d
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, sterownik PLC, s |
| Wydajność: | Zależy od pojemności |
Elektro koagulacyjna maszyna Przemysł Zintegrowany sprzęt oczyszczania ścieków Daf Rozpuszczona flotacja powietrza
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, sterownik PLC |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godz |
| Masę (kg): | 100 kg |
Oczyszczalnia wody mieszkalnej z odzyskiem 50%-75% Sprzęt oczyszczający wodę z obsługą internetową
| Źródło energii: | Elektryczność |
|---|---|
| Struktura ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Membrana RO: | 4040/8040 |

