Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
0.01um Filtr Ultrafiltracja Membrany Oczyszczalnia wody morskiej Odsalanie wody
| Waga: | 36 kg/szt. |
|---|---|
| Wielkość: | 175*32*32 cm |
| Nazwa produktu: | membrana z pustych włókien |
Integrowany system oczyszczania ścieków dla zdecentralizowanego systemu oczyszczania ścieków i oczyszczania ścieków
| Nazwa produktu: | Inteligentny zintegrowany system oczyszczania ścieków |
|---|---|
| Tworzywo: | Obudowa ze stali węglowej klasy międzynarodowej |
| Proces: | Dwustopniowe biologiczne utlenianie kontaktowe z przepływem tłokowym |
Integrowany system oczyszczania ścieków dla zdecentralizowanego systemu oczyszczania ścieków i oczyszczania ścieków
| Nazwa produktu: | Inteligentny zintegrowany system oczyszczania ścieków |
|---|---|
| Tworzywo: | Obudowa ze stali węglowej klasy międzynarodowej |
| Proces: | Dwustopniowe biologiczne utlenianie kontaktowe z przepływem tłokowym |
Zaawansowana technologia Instalacja oczyszczania ścieków Daf Rozpuszczona flotacja powietrza 2,5t 5kw prostokąt
| Waga: | 2,5 T |
|---|---|
| Wielkość: | 3500*1000*1900 mm |
| Władza: | 5 kW |
System DAF STP Elektrownia oczyszczania ścieków maszyny sprzęt do oczyszczania wody 10-200T/h
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Pojemność: | 10-200 t/godz |
Instalacja oczyszczania ścieków o pojemności 500L/h-10000L/h do automatycznego działania i oczyszczania ścieków
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |
|---|---|
| Współczynnik odzyskiwania: | 80-99% |
| Materiał: | Stal węglowa |
Profesjonalna maszyna do czyszczenia siatki zębowej ze stali nierdzewnej do instalacji oczyszczania ścieków
| Wykorzystane branże: | Hotele, Zakłady produkcyjne, Fabryki żywności i napojów, Gospodarstwa rolne |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa, Silnik, Wentylator |
Urządzenia do oczyszczania gazów spalinowych oświetlenia UV, tlenu foto tlenu
| Funkcja: | PRO-Środowisko |
|---|---|
| Operacja: | Automatyczne |
| Rodzaj: | Sprzęt do fotolizy UV |
PP/ABS Automatyczny zawór sterujący przepływem wody dla maszyny wodnej RO System części zamiennych Oczyszczanie wody
| Nazwa produktu: | Automatyczny zawór sterujący przepływem wody |
|---|---|
| Temperatura wody: | 5 ℃-50 ℃ |
| baza: | 2.5"-20" |
UW Foto tlenowa maszyna Katalityczne oczyszczanie przemysłu naftowego i gazowego
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 5 lat |
| Podstawowe składniki: | Silnik, silnik |

