Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Urządzenia do oczyszczania ścieków z zakładów ubojowych 500L/h
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Przemysłowa mała komora adsorpcji aktywnego węgla urządzenia do oczyszczania zapachu spalin zbiorniki ze stali nierdzewnej
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Cegły węglowe, bawełna filtracyjna |
| Masę (kg): | 260 kg |
Materiały ochrony środowiska Foto tlen kataliza sprzęt do oczyszczania gazów UV fotooksydacja
| Masę (kg): | 125 |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
Oczyszczanie gazów odpadowych VOCS Spray Tower Wet Scrubber 500 kg 1 rok gwarancji
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Gorący produkt |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompy |
Instalacja oczyszczania ścieków przemysłowych MBR Bioreaktor membranowy Sprzęt oczyszczania ścieków
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, silnik, silnik, PLC |
100 m3 na dobę Zakład oczyszczania ścieków
| Wykorzystane branże: | Hotele, farmy, sklepy z żywnością i napojami |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 3 lata |
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, silnik |
RO Water Treatment Purification Equipment With 98% Desalination Rate And 65% Recovery Rate
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Core Components: | Motor, PLC |
| Współczynnik odzyskiwania: | 65% |
Ciepła sprzedaż Tekstylia Drukowanie i farbowanie Oczyszczanie ścieków Zintegrowane urządzenia oczyszczania ścieków Oczyszczanie ścieków
| Typ przetwarzania: | Filtrowanie |
|---|---|
| Woltaż: | 380 V, 110 V, 220 V. |
| Moc (w): | 800 W, 4000 W. |
40,000 lts/h Przenośny system oczyszczania ścieków
| Szybkość odsalania: | ≥97% |
|---|---|
| Współczynnik odzyskiwania: | 50%-75% |
| Pojemność: | 40 000 l/godz. |
Urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych na rzeźni 3000L/h BOD Usuwanie
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| Masę (kg): | 4000 kg |

