Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
380V/50Hz Sprzęt do oczyszczania ścieków
| Materiał: | sklejka |
|---|---|
| Waga: | Zależy od pojemności |
| Wielkość: | Zależy od pojemności |
Duży system oczyszczania ścieków dla odpadów z wód odpadów w zakładach spożywczych / zintegrowane urządzenia oczyszczania ścieków
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | 1 rok |
1.2KW Przemysłowa oczyszczalnia wody morskiej Ro Oczyszczalnia wody Sprzęt do wody mineralnej Generator ozonu
| Wielkość: | 125*40*158CM |
|---|---|
| Władza: | 1,2kw |
| Napięcie robocze: | AC220V/50HZ |
Zestaw oczyszczania ścieków komunalnych ze stali nierdzewnej
| Typ: | odwadnianie osadów |
|---|---|
| Moc (w): | 0.36 kW |
| Komponenty podstawowe: | Silnik, PLC, silnik, skrzynia biegów |
Miasta Wydobycie ścieków Wydobycie ścieków
| Pojemność obróbki przepływów błota: | 10m³/godz.-60m³/godz. |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania DS: | 90-600 kg/godz. |
| Koncentracja SS wlotowego: | 0,8%- 1,5% |
System oczyszczania wody DAF 5000L/H Woda odpadowa, rozpuszczona flotacja powietrza Sprzęt DAF
| Wydajność: | 5000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 1 kg |
| Warunki: | Nowy |
PLC instalacje oczyszczania odpadów gazowych Filtr suchy do przemysłowej dezodoryzacji i oczyszczania zapachu
| Wykorzystane branże: | Hotele, Zakłady produkcyjne, Fabryki żywności i napojów, Gospodarstwa rolne |
|---|---|
| Masę (kg): | 200 |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Przemysł VOCS Oczyszczalnia odpadów gazowych ESP Fotokataliza 1.2kw-42.9kw
| Rodzaj: | Urządzenie oczyszczające powietrze ESP |
|---|---|
| Filtr: | ESP Fotokataliza |
| Użycie: | Handel i przemysł |
Sprzęt do oczyszczania ścieków DTRO urządzenie do oczyszczania odpadów kuchni awaryjnych maszyna do oczyszczania odpadów kuchni pełne przetwarzanie ilościowe
| Specyfikacja: | DTRO |
|---|---|
| Tryb sterowania: | Automatyczna kontrola |
| Ilość oczyszczonych ścieków: | niestandardowe |
Zastosowany system oczyszczania odpadów gazowych kwasowo-zasadowych PP Materiał ze stali nierdzewnej Spray Tower Wet Scrubber
| Oczyść wydajność: | 80% |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mokry oczyszczacz powietrza |
| ODM: | - Tak, proszę. |

