Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ waste water treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Całkowicie automatyczne sterowanie PLC System RO System odzyskiwania wody 4000Lph Odwrotna osmoza Oczyszczanie wody
| Nazwa produktu: | System odwróconej osmozy (RO) 4000-5000 l/h |
|---|---|
| Membrana: | Membrana RO |
| Naczynie membranowe: | Stal nierdzewna SS304 |
20T/H System oczyszczania wody RO ze stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Oczyszczanie wody |
|---|---|
| Funkcja: | Usuń sól TDS |
| Nasze usługi: | Projekt, produkcja, testy fabryczne w toku |
Super atomizowany system oczyszczania wody (DAF) System odtłuszczania tłuszczu
| Waga: | 11470 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 14475*6330*3000 cm |
| Władza: | 26,37 kW |
Systemy oczyszczania wody w całym domu RO Mini Instalacja oczyszczania wody 6.0KW
| Waga: | 2200 kg |
|---|---|
| Władza: | 6,0 kW |
| Nazwa produktu: | czysta maszyna wodna |
Maszyny do oczyszczania wody Flotacja powietrza rozpuszczonego DAF Flotacja powietrza
| Materiał: | Stal nierdzewna lub stal węglowa |
|---|---|
| Waga: | 1,5-12000 kg |
| Wielkość: | ponad 1M*1M*2M |
Sprzęt oczyszczania wody, odwrotna osmoza i źródło energii elektrycznej dla wymagań klientów
| Funkcja: | Produkcja świeżej wody |
|---|---|
| Zastosowanie: | Oczyszczanie wody |
| Cechy: | Wysoka wydajność |
Sprzęt oczyszczający wodę z rozpuszczalnikiem wody i wsparcie online
| Odpowiednie do:: | Woda studzienna, Woda podziemna, inna |
|---|---|
| Funkcja: | Produkcja świeżej wody |
| Szybkość odsalania soli: | ≥97% |
Zbiornik filtracyjny ze stali nierdzewnej SUS316 20 t/d Odsalarka wody morskiej do uzdatniania wody pitnej o wysokim odrzucie soli
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godz |
| Masę (kg): | 788 |
Konfigurowalny system oczyszczania ścieków szpitalnych o wydajności 5-3000 metrów sześciennych na dobę
| Wydajność: | 500-50000L/godzinę |
|---|---|
| Masę (kg): | 3000 kg |
| core components: | treatment technology |
Podziemne zintegrowane urządzenie do oczyszczania ścieków dla wiejskich oczyszczalni ścieków, sprzedaż na gorąco
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
| Podstawowe komponenty: | pompa |

