Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ industrial water treatment machines ] mecz 188 produkty.
CE ISO Przemysłowe maszyny do oczyszczania wody Sprzęt i zakłady do oczyszczania ścieków
| Rodzaj: | wstępne oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Użycie: | Urządzenie do flokulacji dawkowania |
| Funkcja: | Oczyszczanie ścieków z zawiesin |
Instalacja przemysłowa do oczyszczania wody ze stali nierdzewnej do uboju
| Wydajność: | 5000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 400 kg |
| Warunki: | Nowy |
MBR MBBR Membrana Domyślne przemysłowe systemy oczyszczania wody
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, silnik |
Oczyszczacz ścieków, filtr 8040 RO UV, oczyszczacz wody, odwrotna osmoza
| Wielkość: | 2800*1100*2000 mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | System uzdatniania wody |
| nazwisko: | System oczyszczania wody RO |
Separacja membranowa wody słonej Sprzęt filtracyjny wody przemysłowej System RO Ultrafiltracja
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 900 |
| Wielkość: | zależą od pojemności |
Filtr maszynowy Oczyszczanie ścieków Filtratura Prasowa Oczyszczanie wody przemysłowa Oczyszczanie ścieków
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
|---|---|
| Woltaż: | 380 V |
| Gwarancja: | 1 rok |
15KW Kontenerowy System Oczyszczania Ścieków Dla Ekologicznego Oczyszczania Wody Przemysłowej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 12000 l/godz |
| Masę (kg): | 7000 |
System recyklingu ścieków Maszyna do oczyszczalni ścieków przemysłowych
| Typ przetwarzania: | Płynność powietrza |
|---|---|
| Wydajność: | 60m3/godz |
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, przekładnia, silnik, pompa |
Profesjonalna ultrafiltracja membranowa 850kg 2000L/H-10000L/H
| Waga: | 850kg |
|---|---|
| Wielkość: | 200*80*165CM |
| Nazwa produktu: | Filtracja filtra UF purifer |
Specjalistyczna instalacja oczyszczania ścieków przemysłowych do instalacji zewnętrznych
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Masę (kg): | Dostosowywalne |
| Waga: | niestandardowe |

