Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ industrial water treatment machines ] mecz 188 produkty.
100 m3 dziennie Zapakowany system oczyszczania ścieków
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 3 lata |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, silnik |
| Wydajność: | 500 l/godz |
Całkowicie automatyczny system filtracji wody odwrotną osmozą
| Władza: | 10 kW |
|---|---|
| Nazwa produktu: | system uzdatniania wody ro |
| Zastosowanie: | Filtrowanie |
Nawadnianie Systemy wody mineralnej filtrowanej 2000L/h Systemy odwrotnej osmozy
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 150 kg |
| Waga: | 195 kg |
Oczyszczanie CO Gazy wydechowe Maszyny do obróbki gazów odpadowych z procesu produkcji przemysłowej
| Nazwa produktu: | Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych |
|---|---|
| Zastosowanie: | oczyszczanie gazów odlotowych |
| Funkcja: | Oczyszczanie gazów przemysłowych |
Łodzie żaglowe i łodzie rybackie System odsalania wody Woda pitna Wykorzystanie wody małe RO Wodacz
| Waga: | 350 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 350 * 100 * 165 cm |
| Władza: | 0,5 ~ 5,5 kW |
Wielopłytkowa maszyna odwodniająca błoto, śruby i automatyczne SS304/SS316L 2510*900*1300
| Materiał: | SS304/SS316L |
|---|---|
| Waga: | 300-1000 |
| Wielkość: | 2510*900*1300 |
Producent Bezpośrednie urządzenie oczyszczania ścieków zintegrowane MBBR System oczyszczania ścieków
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza, filtracja, odsalanie |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 380 V. |
| Moc (w): | 5kW |
Filtracja membranowa RO System recyklingu ścieków 5-500 m3/h
| Waga: | 1-3000kg |
|---|---|
| nazwisko: | system recyklingu wody |
| Pojemność: | 5-500m3/godz |
SS304/SS316 Filtr z obrotowym bębnem Filtr ściekowy Odpływ ścieków Oczyszczanie błota Odwodniacz Odwodnienie
| Użycie: | Automatyczny system chemiczny do uzdatniania wody seria urządzeń dozujących |
|---|---|
| Materiał: | SS304/SS316 |
| Objętość nominalna: | 0,5-3,0m³ |
Elektryczne urządzenia oczyszczające wodę z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| Użycie: | Uzdatnianie wody |
|---|---|
| Funkcja: | Produkcja świeżej wody |
| Źródło energii: | Elektryczność |

