Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ industrial water treatment machines ] mecz 188 produkty.
System oczyszczania czystej wody 1000L/h Pojemność RO System filtracji odwrotną osmozą dla wody pitnej
| output: | 1000l per hour |
|---|---|
| Kontrola: | Automatyczna kontrola |
| napięcie: | 110v/220v/380v |
Przemysłowy sprzęt do oczyszczania czystej wody SUS304 Maszyna do oczyszczania wody
| Materiał: | SUS304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | przenośna, łatwa w obsłudze maszyna do oczyszczania wody metodą odwróconej osmozy |
| Element filtra: | Gruby piasek Średni piasek Drobny piasek |
Mała oczyszczalnia wody dla przemysłu chemicznego
| Wydajność: | 5000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Pompa, silnik, silnik |
| Gwarancja: | 1 rok |
350T Ultrafiltracja Przemysłowy oczyszczacz wody Uf System oczyszczania wody Maszyny do oczyszczania wody Wysoka wydajność
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, łożysko, silnik, sterownik PLC |
Zaawansowane instalacje pakietowe do oczyszczania biologicznego łóżka dla potrzeb oczyszczania ścieków przemysłowych
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godz |
| Masę (kg): | 4000 |
Rurkowa maszyna do wytwarzania wody destylowanej do oczyszczania wody wtryskowej FRP zbiornik 150 kg
| Waga: | 150 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 1700*1100*3100(mm) |
| Usługa po gwarancji: | Wsparcie online |
Super atomizowany system oczyszczania wody (DAF) System odtłuszczania tłuszczu
| Waga: | 11470 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 14475*6330*3000 cm |
| Władza: | 26,37 kW |
RO System Sprzęt oczyszczania wody Mobilne instalacje odsalania RO Sprzęt oczyszczania wody dla browarów
| Wydajność: | 500 l/godzina |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | przekładnia, łożysko |
| Gwarancja: | 3 lata |
Oczyszczalnik kamienia górniczego / przemysłu ceramicznego Elektrownia oczyszczalna ścieków
| Waga: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu: | Wyjaśniający |
50m3/Dzień System MBR Obiekt oczyszczania ścieków przemysłowych MBR
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, łożysko, silnik, sterownik PLC |
| Masę (kg): | 5000 kg |

