Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ industrial water treatment machines ] mecz 188 produkty.
Maszyna do przetwarzania wody 100LPH Przemysłowa maszyna do przetwarzania wody destylowanej 100L/godz.
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 100 l/godz |
| Masę (kg): | 100 kg |
Duży sprzęt odwrotnej osmozy oczyszczania wody o pojemności 500L/h SUS316L Przemysłowy oczyszczacz wody deionizowanej
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 1050 KG |
| Styl: | Dwustopniowy/jednostopniowy |
Wytrzymałe urządzenia odwodniające błoto typu śrubowego wykonane ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego
| Typ przetwarzania: | spawanie i obróbka skrawaniem |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/380 V. |
| Moc: | 1,2 kW |
3500 kg MBR Zestawy oczyszczania ścieków Pakiety gospodarstwa domowego z komponentami PLC dla gospodarstw rolnych i hoteli
| Materiał: | Pułapka ze sklejki |
|---|---|
| Waga: | 300-9500 kg |
| Wielkość: | inny jak każdy model |
Urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych na rzeźni 3000L/h BOD Usuwanie
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| Masę (kg): | 4000 kg |
System oczyszczania osadów ze stali nierdzewnej IP55 F
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
| Material: | SS304/SS316L |
1 kW Przemysłowy 1000lph System oczyszczania wody przez odwrotną osmozę do oczyszczania wody pitnej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godz |
| weight (kg): | 320 |
Wyposażenie do oczyszczania ścieków mlecznych w pełni automatyczne, maszyna do flotacji powietrza rozpuszczonego, oczyszczalnia ścieków
| Wydajność: | 1-300 m³/godz. |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Waga (kg): | 500 kg |
Elektrownia elektryczna, Elektrownia elektryczna, Elektrownia elektryczna
| Typ przetwarzania: | Filtracja, wymiana jonowa |
|---|---|
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
| Podstawowe komponenty: | Naczynie ciśnieniowe, pompa, bieg, silnik, silnik, plc |
ODM Fabryka 20m3/d Energia słoneczna Sprzęt przemysłowy do oczyszczania ścieków Wysokiej wydajności Digester ścieków
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC, Wentylator, Fotowoltaika, Panel, Bateria, Filtr bakteryjny |
|---|---|
| Wydajność: | 20 m³/dzień |
| Masę (kg): | 4000 kg |

