Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Sprzęt do oczyszczania ścieków miejskich
| Gwarancja: | 3 miesiące |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Urządzenia do oczyszczania ścieków |
| Precyzja filtracji: | 0,2 μm |
Oczyszczalnia ścieków bytowo-gospodarczych / System oczyszczania ścieków na zamówienie / Zestawowe oczyszczalnie ścieków
| Typ przetwarzania: | Filtracja, proces biochemiczny |
|---|---|
| Wydajność: | 30m³/d |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, naczynie ciśnieniowe, pompa, przekładnia, łożyska, silnik, silnik, PLC |
Urządzenia do oczyszczania ścieków Producent System ponownego wykorzystania ścieków
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 2000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, łożysko, sterownik PLC, pompa, silnik, silnik |
Mała Zintegrowana Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków / Urządzenia do Oczyszczania Ścieków Komunalnych
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Pompa, silnik, sterownik PLC |
| Gwarancja: | 1 rok |
Kontenerowa Oczyszczalnia Ścieków Domowych
| Woltaż: | 220 V, 380 V, 110 V. |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Filtracja, AO Biological |
| Moc (w): | 3kW, 2kW |
Oczyszczalnia ścieków inteligentny pojemnik ścieków opakowane bio oczyszczalnia ścieków
| Typ przetwarzania: | Filtrowanie |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 380 V, 110 V. |
| Moc (w): | 3KW, 5kW, 10KW |
Oczyszczalnia ścieków bytowych dla 50-150 osób Zintegrowana/Oczyszczalnia ścieków/System Oczyszczania Ścieków Dostosowany do Potrzeb
| Pojemność: | 30 m3/d |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Wymiar (l*w*h): | 5*2*2M |
Oczyszczalnia ścieków zintegrowana podziemna do oczyszczania ścieków bytowych na wsi
| Typ przetwarzania: | Filtrowanie |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 110 V, 380 V. |
| Moc (w): | 2,2 kW |
Zintegrowana Oczyszczalnia Ścieków, Modułowa Oczyszczalnia Ścieków, Oczyszczanie Ścieków Metodą Mbr MBBR
| Woltaż: | Zgodnie ze standardem klientów |
|---|---|
| Wymiar: | 5.5x2x2m |
| Aplikacja: | Oczyszczanie ścieków |
Profesjonalny producent zintegrowanych oczyszczalni ścieków | Dostępne OEM/ODM
| Typ przetwarzania: | Proces filtra biologicznego napowietrzonego |
|---|---|
| Woltaż: | 380 V. |
| Moc (w): | 10 |

