Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
ODM Energia słoneczna Sprzęt przemysłowy do oczyszczania ścieków Digester ścieków Wysoka wydajność
| Wskaźnik (m3/d): | 20m³/dzień |
|---|---|
| technologii: | Filtracja siewą AO+Bacteria |
| Napięcie (V): | Energia słoneczna (dodatkowe zasilanie główne 220V) |
Elektro-koagulacja Woda odpadowa System flotacji powietrza rozpuszczonego
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczne |
| Funkcja: | Usunięcie SS Usunięcie BOD |
Wyrzucanie ścieków Sludge Rotary Drum Concentration Belt Dewatering Dryer Machine 5000L/H
| Podstawowe składniki: | łożyska, silnik, silnik |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Super atomizowany system oczyszczania wody (DAF) System odtłuszczania tłuszczu
| Waga: | 11470 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 14475*6330*3000 cm |
| Władza: | 26,37 kW |
System DAF STP Elektrownia oczyszczania ścieków maszyny sprzęt do oczyszczania wody 10-200T/h
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Pojemność: | 10-200 t/godz |
Oczyszczalnik kamienia górniczego / przemysłu ceramicznego Elektrownia oczyszczalna ścieków
| Waga: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu: | Wyjaśniający |
Modułowy mobilny zintegrowany sprzęt do oczyszczania ścieków, szybkie wdrożenie dla gospodarstw rolnych/terenów malowniczych/placów budowy
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 380 V |
Zbiórka zasobów ścieków Zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków oczyszczania azotu z fosforu
| Wydajność: | 7500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| woltaż: | 380 V |
Zintegrowany system oczyszczania ścieków w postaci prefabrykowanej oczyszczalni
| Wydajność: | 5-50 m3/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 380 V, 220 V |
Konteneryzacyjny system MBR/MBBR STP z elektrokoagulacją / Urządzenia do oczyszczania ścieków dla gospodarstw domowych, przemysłu i szpitali
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Leczenie łóżka biologicznego |
| woltaż: | 110 V, 380 V, 220 V |

