Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Gorąca sprzedaż 300m³ zintegrowanego urządzenia do oczyszczania ścieków z FRP, bezpośrednie źródło fabryczne
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Zmiękczający |
| woltaż: | 380 V |
Wysokiej wydajności zapakowane urządzenia oczyszczania ścieków dla gospodarowania ściekami zapakowane instalacje kanalizacyjne dla rosnących potrzeb
| Wydajność: | 200 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 220 V, 380 V |
Zintegrowany system oczyszczania ścieków
| Zakres wydajności: | 5-5 000 ton/dzień |
|---|---|
| Tworzywo: | Panele stalowe walcowane na zimno CNC |
| Cechy: | Trwała konstrukcja, konfigurowalna estetyka, skuteczne leczenie: |
Konstrukcja kontenerów Obóz Oczyszczalnia ścieków Instalacja oczyszczalnia wody Maszyny
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 10000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Zbiornik ciśnieniowy, pompa |
System oczyszczalni ścieków komunalnych z membranowym bioreaktorem (MBR)
| Typ przetwarzania: | Leczenie łóżka biologicznego |
|---|---|
| Wydajność: | 2000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Silnik, sterownik PLC |
Przenośne zintegrowane urządzenia MBR do oczyszczalni ścieków
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
|---|---|
| Waga (kg): | 2500 kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Wsparcie online |
Długa żywotność Urządzenia oczyszczania ścieków komunalnych Zintegrowane oczyszczanie wody w miastach
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 640m3/DZIEŃ |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, naczynie ciśnieniowe, pompa, łożysko, silnik, silnik, plc |
Integrowany system oczyszczania ścieków dla zdecentralizowanego systemu oczyszczania ścieków i oczyszczania ścieków
| Nazwa produktu: | Inteligentny zintegrowany system oczyszczania ścieków |
|---|---|
| Tworzywo: | Obudowa ze stali węglowej klasy międzynarodowej |
| Proces: | Dwustopniowe biologiczne utlenianie kontaktowe z przepływem tłokowym |
Kompaktowa oczyszczalnia ścieków Kompletne urządzenie do oczyszczania ścieków z pompą, sterownikiem PLC, silnikiem, systemem oczyszczania ścieków rzeźniczych
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 5000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Pompa, łożysko, silnik, sterownik PLC |

