Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Zaawansowana technologia Instalacja oczyszczania ścieków Daf Rozpuszczona flotacja powietrza 2,5t 5kw prostokąt
| Waga: | 2,5 T |
|---|---|
| Wielkość: | 3500*1000*1900 mm |
| Władza: | 5 kW |
Elektro-koagulacja Sprzęt do oczyszczania ścieków mini-instalacja
| Wydajność: | 10000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, naczynie ciśnieniowe, pompa, przekładnia, łożyska, silnik, silnik, PLC |
| Gwarancja: | 1 rok |
Producent Bezpośrednie urządzenie oczyszczania ścieków zintegrowane MBBR System oczyszczania ścieków
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza, filtracja, odsalanie |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 380 V. |
| Moc (w): | 5kW |
Wysokiej wydajności zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków z automatycznym trybem pracy i wydajnością 500L/h-10000L/h
| Zastosowanie: | Oczyszczanie ścieków Oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 5-40 ℃ |
| Nazwa produktu: | Media filtracyjne MBR |
Oczyszczalnia ścieków bytowych dla 50-150 osób Zintegrowana/Oczyszczalnia ścieków/System Oczyszczania Ścieków Dostosowany do Potrzeb
| Pojemność: | 30 m3/d |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Wymiar (l*w*h): | 5*2*2M |
Kontenerowa Oczyszczalnia Ścieków Domowych
| Woltaż: | 220 V, 380 V, 110 V. |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Filtracja, AO Biological |
| Moc (w): | 3kW, 2kW |
Duży zintegrowany kanał kanalizacyjny zbiornik septyczny domowa instalacja oczyszczania ścieków dostosowalna
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |
| Materiał: | Dostosowywalne |
Instalacja oczyszczania ścieków z technologią ciśnienia ujemnego z zasilaczem 220V/380V i dostosowaną konstrukcją
| Temperatura pracy: | 5-40 ℃ |
|---|---|
| Funkcja: | Wielofunkcyjne |
| Gwarancja: | 1 rok |
10-300 M3/h Pojemność instalacji oczyszczania ścieków Pakiet sprzętu dla instalacji STP/MBBR/MBR System oczyszczania ścieków
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Masę (kg): | 5000 kg |
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, sterownik PLC |
5-40C Temperatura oczyszczalni ścieków 220V/380V Zasilanie Automatyczny tryb działania
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Rysunki, filmy, serwis na miejscu |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |

