Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Nowoczesne, zintegrowane, przyjazne środowisku urządzenia i systemy oczyszczania wody
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC, membrana |
| Wydajność: | 200 l/godz |
Zintegrowany sprzęt do oczyszczania ścieków dla wiejskich ścieków komunalnych
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik |
| moc (w): | 70 KW, 800 W, 150 W |
Automatyczne urządzenia do oczyszczania ścieków dla ścieków domowych
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| napięcie: | 110v/220v/380v |
| Tryb sterowania: | Automatyczna kontrola |
Wydajny płytko powietrzny urządzenie do oczyszczania ścieków
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godz |
| Masę (kg): | 300 kg |
Konfigurowalny system oczyszczania ścieków szpitalnych o wydajności 5-3000 metrów sześciennych na dobę
| Wydajność: | 500-50000L/godzinę |
|---|---|
| Masę (kg): | 3000 kg |
| core components: | treatment technology |
Gminne urządzenia do oczyszczania ścieków domowych wielofazowa mieszanina typ 1-100 m3/h
| Materiał: | Stal węglowa/Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
| Użycie: | Separacja ciało stałe-ciecz |
Urządzenia do oczyszczania ścieków Producent System ponownego wykorzystania ścieków
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 2000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, łożysko, sterownik PLC, pompa, silnik, silnik |
3000L/h podziemna zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków dla restauracji
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| Masę (kg): | 4500 KG |
Dostosowane urządzenia do oczyszczania ścieków miejskich z obsługą przetwarzania i koloru
| Product name: | Water |
|---|---|
| Kolor: | Kolor dostosowany |
| opakowanie: | Pudełko standardowe |
Samoczyszczący się urządzenie do oddzielenia wody z piasku, kanalizacja ścieków, zintegrowana maszyna do oczyszczania ścieków, wydajny system filtracji
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 270 M³/godz |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, łożysko, przekładnia, silnik, PLC |

