Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
SS304/SS316 Filtr z obrotowym bębnem Filtr ściekowy Odpływ ścieków Oczyszczanie błota Odwodniacz Odwodnienie
| Użycie: | Automatyczny system chemiczny do uzdatniania wody seria urządzeń dozujących |
|---|---|
| Materiał: | SS304/SS316 |
| Objętość nominalna: | 0,5-3,0m³ |
20 m3/d AO AAO MBR MBBR Sprzęt do oczyszczania ścieków z przemysłu domowego
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Gorący produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |
Maszyny do oczyszczania wody Flotacja powietrza rozpuszczonego DAF Flotacja powietrza
| Materiał: | Stal nierdzewna lub stal węglowa |
|---|---|
| Waga: | 1,5-12000 kg |
| Wielkość: | ponad 1M*1M*2M |
Maszyneria środowiskowa z przemysłowymi oczyszczaczami dla oczyszczalni ścieków
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 20000 l/godzinę |
| Podstawowe komponenty: | Pompa, zbiornik ciśnieniowy, silnik |
Wyposażenie do oczyszczania ścieków mlecznych w pełni automatyczne, maszyna do flotacji powietrza rozpuszczonego, oczyszczalnia ścieków
| Wydajność: | 1-300 m³/godz. |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Waga (kg): | 500 kg |
Oczyszczalnia ścieków DAF Pakiet Oczyszczalnia ścieków 8000kg ISO9001
| Waga: | 8000 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 6000*2700*2100 |
| Władza: | 4.37 |
Elektro-koagulacja Woda odpadowa System flotacji powietrza rozpuszczonego
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczne |
| Funkcja: | Usunięcie SS Usunięcie BOD |
Urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych na rzeźni 3000L/h BOD Usuwanie
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| Masę (kg): | 4000 kg |
100 m3 dziennie Zapakowany system oczyszczania ścieków
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 3 lata |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, silnik |
| Wydajność: | 500 l/godz |
Wydobycie wody ściekowej oczyszczalni ścieków zbiorniki osadnik lamelowy
| Wydobycie wody ściekowej oczyszczalni ścieków zbiorniki osadnik lamelowy: | Separator płytowy lamelowy Pionowy osadnik wody |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Filtrowanie |

