Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
RO Oczyszczalnia wody przez odwrotną osmozę
| Wielkość: | 5,0*1,30*1,85m |
|---|---|
| Władza: | 30 |
| Zastosowanie: | Woda pitna |
Duży oczyszczacz wody Generator ozonu Maszyna do oczyszczania wody 250kg 30kg/h
| Waga: | 250 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 4800*3500*2200 |
| Władza: | 0.36 kW |
Systemy oczyszczania wody w całym domu RO Mini Instalacja oczyszczania wody 6.0KW
| Waga: | 2200 kg |
|---|---|
| Władza: | 6,0 kW |
| Nazwa produktu: | czysta maszyna wodna |
PLC instalacje oczyszczania odpadów gazowych Filtr suchy do przemysłowej dezodoryzacji i oczyszczania zapachu
| Wykorzystane branże: | Hotele, Zakłady produkcyjne, Fabryki żywności i napojów, Gospodarstwa rolne |
|---|---|
| Masę (kg): | 200 |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
24KG 0,37kw Woda Cząstki RO Części zamienne Akcesoria
| Waga: | 24 KG |
|---|---|
| Wielkość: | 26,5*26,5*47,7 cm |
| Władza: | 0,37 kW |
75GPD Czyszczenie wody Membrana mieszkalna oczyszczacz wody Membrana do części filtrów wody
| Wydajność: | 75 GPD |
|---|---|
| Masę (kg): | 0,34 kg |
| Nazwa produktu: | membrana odwróconej osmozy |
Przepływ powietrza 20000m3/h Sprzątacz gazu System oczyszczania odpadów z gazu FRP GRP Włókno szklane
| Obsługa powierzchni: | Gładki |
|---|---|
| Materiał: | FRP GRP Włókno szklane |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Ogrzewacz energii typu U Urządzenie do oczyszczania odpadów gazowych przemysłowych Ogrzewacz oczyszczania odpadów
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Fin Tube |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Zaawansowany sprzęt DAF dla akwakultury
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa, sterownik PLC, silnik |
System RO typu wody morskiej Sprzęt odsalania
| Źródło: | woda morska |
|---|---|
| Warunki: | 100% nowy |
| Technika: | Technologia separacji membranowej |

