Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
10 metrów sześciennych dziennie Systemy oczyszczania ścieków dla mieszkań
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
| Podstawowe składniki: | Pompa, sterownik PLC, wentylator, moduł membranowy MBR |
40,000 lts/h Przenośny system oczyszczania ścieków
| Szybkość odsalania: | ≥97% |
|---|---|
| Współczynnik odzyskiwania: | 50%-75% |
| Pojemność: | 40 000 l/godz. |
TSS COD BOD maszyna do usuwania ścieków Daf jednostki SUS304 do oczyszczania ścieków domowych
| Materiał: | Stal węglowa lub SUS304 |
|---|---|
| Waga: | 1,5-12000 kg |
| Wielkość: | ponad 1M*1M*2M |
MBBR / MBR Pakiet Sprzęt instalacji oczyszczania ścieków 4166L/H
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
| Wydajność: | 4166L/godz. |
50m3/Dzień System MBR Obiekt oczyszczania ścieków przemysłowych MBR
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, łożysko, silnik, sterownik PLC |
| Masę (kg): | 5000 kg |
800 kg Elektrownia oczyszczania ścieków Maszyny do flotacji powietrza rozpuszczonego
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 800 KG |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, silnik |
Super System Oczyszczalni odpadów SS304 Maszyny oczyszczające wodę DAF Rozpuszczona flotacja powietrza
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 100 kg |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, sterownik PLC |
UW Foto tlenowa maszyna Katalityczne oczyszczanie przemysłu naftowego i gazowego
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 5 lat |
| Podstawowe składniki: | Silnik, silnik |

