Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
RO System filtracji membranowej Sprzęt oczyszczania wody do oczyszczania wody o wysokiej wydajności
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | Różni się w zależności od modelu |
| Podstawowe komponenty: | Zbiornik ciśnieniowy, PLC, membrana spiralna, membrana ceramiczna |
Ceny fabryczne Dostosowanie urządzeń oczyszczania wody/filtracji/oczyszczania/instalacji/systemów wody pitnej
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza, filtracja |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| moc (w): | 2,5 kW |
35 kW Sprzęt oczyszczania wody przemysłowej System membranowy do oczyszczania ścieków Odsalanie wody morskiej
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 700 kg |
| Wielkość: | 1200*800*100 |
1.5KW Odsalanie wody morskiej Wydzielone jednostki flotacyjne SUS304 Jednostki Daf Oczyszczanie wody
| Materiał: | Stal węglowa lub SUS304 |
|---|---|
| Waga: | 1,5-12000 kg |
| Wielkość: | ponad 1M*1M*2M |
POM Ro Części zamienne do oczyszczania wody
| Materiał: | POM klasy spożywczej |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Użycie: | Maszyna RO |
rozpuszczona flotacja powietrza system DAF oczyszczanie ścieków separator płynów stałych rozpuszczona flotacja powietrza
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, silnik |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zestaw oczyszczania ścieków komunalnych ze stali nierdzewnej
| Typ: | odwadnianie osadów |
|---|---|
| Moc (w): | 0.36 kW |
| Komponenty podstawowe: | Silnik, PLC, silnik, skrzynia biegów |
Urządzenia oczyszczające wodę o wysokiej czystości i system wody ultraczysty
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza |
|---|---|
| Wydajność: | 2000 l/godz |
| moc (w): | 800 w |
Instalacja odsalania wody morskiej Ultrafiltracja Odwrotna osmoza System oczyszczania wody Maszyna
| System: | system wodny odwróconej osmozy |
|---|---|
| Rodzaj: | System filtracji wody |
| Zastosowanie: | Oczyszczanie wody |
Sprzęt do oczyszczania wody przez filtrację membranową 500L/h PVDF Film Ultrafiltracja System wody 2000x800x1950mm
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godz |
| Materiał: | Owinięta folią z tworzywa sztucznego |

