Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
1500LPH System oczyszczania wody przez odwrotną osmozę z pompą membranową RO 1 rok gwarancji
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza |
|---|---|
| Wydajność: | 1500 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Pompa, membrana ro |
Okrągłe płytkie urządzenia do usuwania odpadów z DAF TSS do oczyszczania ścieków
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, silnik |
| Wydajność: | 5000 l/godz |
Maszyna do oczyszczania wody słonnej o wysokim poziomie odrzucenia soli ze stali nierdzewnej z systemem odwrotnej osmozy 60 m3/h
| Technology: | Pretreatment + RO |
|---|---|
| Temperature: | 5-35℃ |
| Usage: | water treatment |
System oczyszczania czystej wody 1000L/h Pojemność RO System filtracji odwrotną osmozą dla wody pitnej
| output: | 1000l per hour |
|---|---|
| Kontrola: | Automatyczna kontrola |
| napięcie: | 110v/220v/380v |
Urządzenie do oczyszczania ścieków PAM + PAC + PH w połączeniu z flotacją powietrzną DAF do oczyszczania ścieków przemysłowych
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza, filtracja |
|---|---|
| Wydajność: | 10000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, naczynie ciśnieniowe, pompa, przekładnia, łożyska, silnik, silnik, PLC |
System recyklingu ścieków Maszyna do oczyszczalni ścieków przemysłowych
| Typ przetwarzania: | Płynność powietrza |
|---|---|
| Wydajność: | 60m3/godz |
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, przekładnia, silnik, pompa |
Konteneryzacyjny system MBR/MBBR STP z elektrokoagulacją / Urządzenia do oczyszczania ścieków dla gospodarstw domowych, przemysłu i szpitali
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Leczenie łóżka biologicznego |
| woltaż: | 110 V, 380 V, 220 V |
0.01um Filtr Ultrafiltracja Membrany Oczyszczalnia wody morskiej Odsalanie wody
| Waga: | 36 kg/szt. |
|---|---|
| Wielkość: | 175*32*32 cm |
| Nazwa produktu: | membrana z pustych włókien |
Odwrócona osmoza Oczyszczalnia wody oczyszczanej Maszyna Zakład Odsalanie wody słonej do wody pitnej Główne komponenty PLC
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza, zmiękczenie, odsalanie, filtracja |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Pompka, system RO |
System odwróconej osmozy 500lph, system uzdatniania wody, sprzęt filtracyjny, oczyszczanie wody
| Typ przetwarzania: | Odwrócona osmoza C |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Pompa, zbiornik ciśnieniowy, silnik |

