Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Wyroby oczyszczania ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ścieków, ści
| Nazwa produktu: | Ekran prętowy do ścieków |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesne |
| Kolor: | Wiele kolorów |
SS304 Water Purification Machines For Effective Waste Water Treatment
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, sterownik PLC |
| Material: | SS304 |
Zaawansowane instalacje pakietowe do oczyszczania biologicznego łóżka dla potrzeb oczyszczania ścieków przemysłowych
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godz |
| Masę (kg): | 4000 |
3.5KW maszyna do flotacji powietrza oczyszczalnia ścieków oczyszczalnia wody 5000L/h 1500 kg
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, Zbiornik ciśnieniowy, Pompa, Silnik |
|---|---|
| Wydajność: | 5000 l/godz |
| Masę (kg): | 1500 KG |
30 ton System recyklingu ścieków Maszyna do oczyszczania wody do przechowywania wody
| Waga: | 30 ton |
|---|---|
| Władza: | inny jak każdy model |
| nazwisko: | Maszyna do oczyszczania ścieków |
Gorąca sprzedaż 300m³ zintegrowanego urządzenia do oczyszczania ścieków z FRP, bezpośrednie źródło fabryczne
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Zmiękczający |
| woltaż: | 380 V |
TSS COD BOD urządzenia do usuwania ścieków
| Cechy: | Duże obciążenie hydrauliczne ze skimmerem |
|---|---|
| Funkcja: | Usunięcie SS Usunięcie BOD |
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
Linia produkcyjna recyklingu tworzyw sztucznych Linia oczyszczania ścieków 2000L/h 10000 Kg
| Wykorzystane branże: | Sklepy odzieżowe, Zakład produkcyjny |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, Zbiornik ciśnieniowy, Pompa, Koło zębate, Łożysko, Silnik |
Super atomizowany system oczyszczania wody (DAF) System odtłuszczania tłuszczu
| Waga: | 11470 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 14475*6330*3000 cm |
| Władza: | 26,37 kW |
Oczyszczanie ścieków przemysłowych Oczyszczalnia ścieków hutniczych
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 1180 kg |
| Zastosowanie: | Oczyszczalnia ścieków |

