Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Urządzenia do oczyszczania gazów spalinowych oświetlenia UV, tlenu foto tlenu
| Funkcja: | PRO-Środowisko |
|---|---|
| Operacja: | Automatyczne |
| Rodzaj: | Sprzęt do fotolizy UV |
1.6kw Jednostka System Oczyszczanie ścieków Maszyna DAF Sprzęt do pływania powietrzem rozpuszczonym
| Władza: | 1,6kw |
|---|---|
| Funkcja: | oczyszczanie ścieków |
| Zastosowanie: | odwadnianie osadów |
Modułowy mobilny zintegrowany sprzęt do oczyszczania ścieków, szybkie wdrożenie dla gospodarstw rolnych/terenów malowniczych/placów budowy
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 380 V |
Separacja membranowa wody słonej Sprzęt filtracyjny wody przemysłowej System RO Ultrafiltracja
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 900 |
| Wielkość: | zależą od pojemności |
Zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków przemysłowych dla ścieków domowych miejskich i wiejskich
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Gorący produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Zbiornik ciśnieniowy |
6m2 Mbr membranowy zintegrowany system oczyszczania wody
| Waga: | 17 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 600*40*760mm |
| Woda produkcyjna: | Mętność <0,3 NTU SS=0 SDI<4 |
Zestaw sprzętu instalacji oczyszczania ścieków Stp Instalacja/MBBR/MBR System oczyszczania ścieków
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, pompa, silnik, silnik, sterownik PLC |
| Wydajność: | 500 l/godz |
Przenośne zintegrowane urządzenia MBR do oczyszczalni ścieków
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
|---|---|
| Waga (kg): | 2500 kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Wsparcie online |
Profesjonalna maszyna do czyszczenia siatki zębowej ze stali nierdzewnej do instalacji oczyszczania ścieków
| Wykorzystane branże: | Hotele, Zakłady produkcyjne, Fabryki żywności i napojów, Gospodarstwa rolne |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa, Silnik, Wentylator |
Samoczyszczące filtry 15W Sprzęt filtracyjny przemysłowy dla oczyszczalni ścieków 20-1200m3/h
| Prędkość przepływu (jednorazowy filtr): | 20-1200 m3/h |
|---|---|
| Stopień filtracji: | 50~800um |
| Ciśnienie nominalne: | 1,0 ~ 1,6 MPa |

