Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Filtr maszynowy Oczyszczanie ścieków Filtratura Prasowa Oczyszczanie wody przemysłowa Oczyszczanie ścieków
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
|---|---|
| Woltaż: | 380 V |
| Gwarancja: | 1 rok |
Świnie Owce Kozy Rzeźnia Maszyna do oczyszczania ścieków System DAF Rozpuszczalny oczyszczacz powietrza
| Materiał: | Stal węglowa lub SUS304, Stal nierdzewna lub Stal węglowa |
|---|---|
| Waga: | 1000-12000 kg |
| Wielkość: | więcej niż 1M*1M*1M |
100L/godz. Zaawansowany system uzdatniania ścieków do odsalania
| Wydajność: | 100 l/godz |
|---|---|
| weight (kg): | 1300 |
| Rodzaj przetwarzania: | Odsolenie |
Elektrownia elektryczna, Elektrownia elektryczna, Elektrownia elektryczna
| Typ przetwarzania: | Filtracja, wymiana jonowa |
|---|---|
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
| Podstawowe komponenty: | Naczynie ciśnieniowe, pompa, bieg, silnik, silnik, plc |
Wyposażenie do oczyszczania ścieków z filtrem aktywowanego węgla PLC 4000L/h do ponownego wykorzystania wody przemysłowej
| Wykorzystane branże: | Roboty budowlane, Firma reklamowa, przemysł tekstylny |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
Miasta Wydobycie ścieków Wydobycie ścieków
| Pojemność obróbki przepływów błota: | 10m³/godz.-60m³/godz. |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania DS: | 90-600 kg/godz. |
| Koncentracja SS wlotowego: | 0,8%- 1,5% |
Maszyna do odwodniania błota ze stali nierdzewnej Prasownik śrubowy Instalacja oczyszczania ścieków Oczyszczanie ścieków PLC 1000L
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Łożysko |
Kompaktna instalacja oczyszczania ścieków Słumienie odwodnianie maszyny śruby Prasowanie 0,12m3/h-135m3/h
| Materiał: | Stal węglowa/stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność obróbki przepływów błota: | 0,12 m³/godz.-135 m³/godz. |
| Operacja: | całkowicie automatyczny |
Maszyna pływająca w powietrzu rozpuszczonym Sprzęt do oczyszczania wody 30000L/H16050 kg
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Sprzęt do oczyszczania ścieków Adwektywne pływanie rozpuszczonego powietrza 1000L/h 2500 kg
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, silnik, silnik, PLC |
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny, fabryka żywności i napojów, gospodarstwa rolne, restauracja, sklep spożywczy, dr |

