Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
MBBR pakiet zintegrowany domowy filtr ścieków filtracja prasowa filtracja oczyszczalni ścieków
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa |
Wysokiej wydajności zapakowane urządzenia oczyszczania ścieków dla gospodarowania ściekami zapakowane instalacje kanalizacyjne dla rosnących potrzeb
| Wydajność: | 200 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
| woltaż: | 220 V, 380 V |
System oczyszczalni ścieków komunalnych z membranowym bioreaktorem (MBR)
| Typ przetwarzania: | Leczenie łóżka biologicznego |
|---|---|
| Wydajność: | 2000 l/godz |
| Podstawowe komponenty: | Silnik, sterownik PLC |
Oczyszczalnia ścieków Szkielet do śmieci Grill Grub mechaniczny Bar Screen Ss 304 7.5kw
| Materiał: | SS 304 |
|---|---|
| Waga: | 200----2000kg |
| Wielkość: | 1x1x2---10x4x2m |
Całkowicie automatyczne urządzenie sterujące filtrem biologicznym, urządzenie dezynfekujące wodę dla instalacji kanalizacyjnych
| Nazwa produktu: | Sprzęt do biologicznej dezodoryzacji |
|---|---|
| Zasada pracy: | Zmiana lotnych związków organicznych (LZO) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316/FRP |
Najwyższej klasy urządzenia do oczyszczania wody i ścieków System oczyszczania ścieków Daf
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godz |
| moc (w): | 70 kW |
Zaawansowana flotacja powietrzna kawitacyjna do ścieków zaolejonych
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Silnik |
10hp 316 Odlewana stal nierdzewna Oczyszczalnia podwodna pompa ściekowa odporna na kwas i alkalie
| Zastosowanie: | Budynki handlowe, rozwijające się rozwiązania wodne w świecie, energia w rejonie, urządzenia przemys |
|---|---|
| Ciśnienie: | Wysokie ciśnienie |
| napięcie: | 380v |
Wysoka wydajność obróbki zapachów gazów odpadowych Biologiczne urządzenia dezodoryzacyjne
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Zbiornik ciśnieniowy, Silnik, PLC |
| Nazwa produktu: | Sprzęt do biologicznej dezodoryzacji |
50m3/dzień Mobilne Urządzenie do Oczyszczania Ścieków dla Społeczności
| Wydajność: | 12000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Naczynie ciśnieniowe, pompa, silnik, silnik, plc |
| Gwarancja: | 1 rok |

