Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ water purification plants ] mecz 281 produkty.
Systemy odwrotnej osmozy wody morskiej 500-2000L/h dla skutecznego rozwiązania filtracji wody
| Współczynnik odzyskiwania: | 55-65% |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| Warunki: | 100% nowy |
Przemysł drukarniczy i farbowniczy Sprzęt do oczyszczania ścieków 7500L/h 1500 Kg
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny, drukarnie, drukarnia farbiarnia |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Gorący produkt 2022 |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
UW Foto tlenowa maszyna Katalityczne oczyszczanie przemysłu naftowego i gazowego
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 5 lat |
| Podstawowe składniki: | Silnik, silnik |
Filtracja stali węglowej Oczyszczanie ścieków 220V/380V Zasilanie w zakładach oczyszczania ścieków przemysłowych
| Masę (kg): | Dostosowywalne |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 5-40 ℃ |
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
Konfigurowalny system odsalania wody morskiej metodą odwróconej osmozy 220V dla wysokiej wydajności 50000 L/godzinę
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Wydajność: | 50000 l/godzinę |
| Masę (kg): | 788 |
Samoczyszczące filtry 15W Sprzęt filtracyjny przemysłowy dla oczyszczalni ścieków 20-1200m3/h
| Prędkość przepływu (jednorazowy filtr): | 20-1200 m3/h |
|---|---|
| Stopień filtracji: | 50~800um |
| Ciśnienie nominalne: | 1,0 ~ 1,6 MPa |
50000L/H Zintegrowane urządzenia do oczyszczania ścieków dla ścieków mlecznych
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 5 lat |
| Podstawowe składniki: | Silnik, Motor, Zbiornik ciśnieniowy, Pompa |
Filtr wodny membranowy ultrafiltracyjny z włókien pustych dla części instalacji systemu RO UF
| Nominalny rozmiar porów: | 0,02 mikrona |
|---|---|
| Dostępny obszar membrany: | 84m2 |
| materiał włóknisty: | Polipropylen (PP) |
Zbiórka zasobów ścieków Zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków oczyszczania azotu z fosforu
| Wydajność: | 7500 l/godz |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| woltaż: | 380 V |
ODM Fabryka 20m3/d Energia słoneczna Sprzęt przemysłowy do oczyszczania ścieków Wysokiej wydajności Digester ścieków
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC, Wentylator, Fotowoltaika, Panel, Bateria, Filtr bakteryjny |
|---|---|
| Wydajność: | 20 m³/dzień |
| Masę (kg): | 4000 kg |

