Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ water purification plants ] mecz 281 produkty.
Podziemne zintegrowane urządzenie do oczyszczania ścieków dla wiejskich oczyszczalni ścieków, sprzedaż na gorąco
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 50000L/godzinę |
| Podstawowe komponenty: | pompa |
Długa żywotność Urządzenia oczyszczania ścieków komunalnych Zintegrowane oczyszczanie wody w miastach
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 640m3/DZIEŃ |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, naczynie ciśnieniowe, pompa, łożysko, silnik, silnik, plc |
80g/h regulowalna maszyna ozonowa kwarcowa generator ozonu do butelkowanej wody pitnej
| Waga: | 11kg |
|---|---|
| Wielkość: | 1040*180*180mm |
| Władza: | 560 |
Gminne urządzenia do oczyszczania ścieków domowych wielofazowa mieszanina typ 1-100 m3/h
| Materiał: | Stal węglowa/Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
| Użycie: | Separacja ciało stałe-ciecz |
Przemysłowy Vocs Sprzęt do oczyszczania odpadów gazowych Urządzenie utleniania UV / Sterylizator powietrza gazowy UV
| Oczyść wydajność: | 99,9% |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przemysłowy oczyszczacz gazów odpadowych/instalacja utleniająca UV/sterylizator powietrza UV |
| Objętość spalin: | 1000-55000m³/godz. |
3.5KW maszyna do flotacji powietrza oczyszczalnia ścieków oczyszczalnia wody 5000L/h 1500 kg
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, Zbiornik ciśnieniowy, Pompa, Silnik |
|---|---|
| Wydajność: | 5000 l/godz |
| Masę (kg): | 1500 KG |
Wieża pochłaniania gazów chemicznych Pp 3500 mm Wysokość 200 kg Do oczyszczania gazów odpadowych
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny, Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Oczyść wydajność: | 99,99% |
Systemy odwrotnej osmozy wody morskiej w stylu rur łącznych z tworzyw sztucznych przeciw korozji
| Użycie: | System odsalania |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| Źródło: | woda morska |
Przeciwkorrozyjne plastikowe rury łączące Urządzenia odsalania wody morskiej 500-2000L/h Do oczyszczania wody morskiej
| Użycie: | System odsalania |
|---|---|
| Nazwa produktu: | System uzdatniania wody |
| Podstawowe składniki: | Pompa, sterownik PLC, membrana RO |
RO System membranowy Sprzęt odsalania słonej wody morskiej 50T/h 3500KG SUS304 / S316L
| Materiał: | Stal nierdzewna SUS304 / S316L |
|---|---|
| Filtr wagowy: | 3500 kg |
| Wielkość: | 5*2*2,3m |

