Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ water purification plants ] mecz 281 produkty.
Oczyszczalnia ścieków AO o mocy 2,2 kW jest wykorzystywana do oczyszczania ścieków
| Wykorzystane branże: | Hotele, zakłady produkcyjne, fabryki żywności i napojów, gospodarstwa rolne, drukarnie |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Silnik pompy |
800 kg Elektrownia oczyszczania ścieków Maszyny do flotacji powietrza rozpuszczonego
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 800 KG |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, silnik |
Zintegrowana Oczyszczalnia Ścieków, Modułowa Oczyszczalnia Ścieków, Oczyszczanie Ścieków Metodą Mbr MBBR
| Woltaż: | Zgodnie ze standardem klientów |
|---|---|
| Wymiar: | 5.5x2x2m |
| Aplikacja: | Oczyszczanie ścieków |
Profesjonalna maszyna do czyszczenia siatki zębowej ze stali nierdzewnej do instalacji oczyszczania ścieków
| Wykorzystane branże: | Hotele, Zakłady produkcyjne, Fabryki żywności i napojów, Gospodarstwa rolne |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Pompa, Silnik, Wentylator |
Oczyszczanie ścieków przemysłowych Oczyszczalnia ścieków hutniczych
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 1180 kg |
| Zastosowanie: | Oczyszczalnia ścieków |
Super atomizowany system oczyszczania wody (DAF) System odtłuszczania tłuszczu
| Waga: | 11470 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 14475*6330*3000 cm |
| Władza: | 26,37 kW |
Instalacja oczyszczania ścieków o masie 500 kg do oczyszczania ścieków chemicznych
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |
| Wydajność: | Zwyczajne |
Instalacja o zmiennej pojemności do oczyszczania ścieków szpitalnych
| Użycie: | uzdatnianie wody |
|---|---|
| Materiał: | Zindywidualizowane |
| Opakowanie: | Pudełko standardowe |
Wydobycie wody ściekowej oczyszczalni ścieków zbiorniki osadnik lamelowy
| Wydobycie wody ściekowej oczyszczalni ścieków zbiorniki osadnik lamelowy: | Separator płytowy lamelowy Pionowy osadnik wody |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Filtrowanie |
3000L/h podziemna zintegrowana instalacja oczyszczania ścieków dla restauracji
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| Masę (kg): | 4500 KG |

