Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ water purification plants ] mecz 281 produkty.
Ciepła sprzedaż Tekstylia Drukowanie i farbowanie Oczyszczanie ścieków Zintegrowane urządzenia oczyszczania ścieków Oczyszczanie ścieków
| Typ przetwarzania: | Filtrowanie |
|---|---|
| Woltaż: | 380 V, 110 V, 220 V. |
| Moc (w): | 800 W, 4000 W. |
Offshore RO urządzenie odsalania wody morskiej Ro instalacja kontenerowa 105kw PLC instalacje odsalania wody morskiej
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Waga: | 15000 |
| Wielkość: | 12m x 2,3m x 2,4m |
Zaawansowane urządzenie oczyszczające ścieki o dostosowalnej masie w kg o pojemności 500L/h-10000L/h
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC |
|---|---|
| Funkcja: | Wielofunkcyjne |
| Instalacja: | Nad ziemią |
Profesjonalne przemysłowe zakłady odsalania wody morskiej / duże maszyny do odsalania wody UF woda słona do picia
| Pojemność produkcyjna: | 8000 l/godz |
|---|---|
| Filtr wstępnego oczyszczania: | Piasek kwarcowy/węgiel aktywny/zmiękczacz wody/filtr PP |
| Zasilanie: | 380 V 50 Hz 3 fazy (jeśli specjalne, można dostosować) |
PLC instalacje oczyszczania odpadów gazowych Filtr suchy do przemysłowej dezodoryzacji i oczyszczania zapachu
| Wykorzystane branże: | Hotele, Zakłady produkcyjne, Fabryki żywności i napojów, Gospodarstwa rolne |
|---|---|
| Masę (kg): | 200 |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Sprzęt do oczyszczania odpadów z stali węglowej 12000-14000m3/h
| Nazwa produktu: | mycie dezodoryzacja oczyszczanie sprzęt obróbka gazu mycie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie pyłów przemysłowych |
| Kolor: | Wymagania klientów |
Przemysł VOCS Oczyszczalnia odpadów gazowych ESP Fotokataliza 1.2kw-42.9kw
| Rodzaj: | Urządzenie oczyszczające powietrze ESP |
|---|---|
| Filtr: | ESP Fotokataliza |
| Użycie: | Handel i przemysł |
Profesjonalna ultrafiltracja membranowa 850kg 2000L/H-10000L/H
| Waga: | 850kg |
|---|---|
| Wielkość: | 200*80*165CM |
| Nazwa produktu: | Filtracja filtra UF purifer |
Odporność na korozję Spray Stacje oczyszczania odpadów gazowych Wieże oczyszczania wielofunkcyjne
| Nazwa produktu: | Wieża oczyszczająca mgłę kwasową |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Wieża oczyszczająca gazy odlotowe |
| Użycie: | Oczyszczanie gazów odlotowych |
Wielofunkcyjna instalacja przemysłowa do oczyszczania ścieków Materiał ze stali węglowej
| Nazwa produktu: | Media filtracyjne MBR |
|---|---|
| Tryb działania: | Automatyczne |
| Funkcja: | Wielofunkcyjne |

