Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Systemy odwrotnej osmozy wody morskiej 500-2000L/h dla skutecznego rozwiązania filtracji wody
| Współczynnik odzyskiwania: | 55-65% |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| Warunki: | 100% nowy |
Kontenerowa instalacja odsalania wody morskiej z 99% stopą odsalania i TDS 500 mg/l wody
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Waga: | 15000 kg |
| Władza: | 105KW |
Offshore RO urządzenie odsalania wody morskiej Ro instalacja kontenerowa 105kw PLC instalacje odsalania wody morskiej
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Waga: | 15000 |
| Wielkość: | 12m x 2,3m x 2,4m |
Pojemność instalacji oczyszczającej wodę morską RO
| Nazwa produktu: | Zakłady odsalania wody morskiej RO |
|---|---|
| Pojemność: | 0,5-100 m³/godz. |
| Typ membrany: | Membrana odsalająca wodę morską |
450 kg stali nierdzewnej 304 Instalacja odsalania wody morskiej Oczyszczanie wody morskiej do wody pitnej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 3000LPH |
| Masę (kg): | 450 kg |
Odsalacz wody morskiej 3t/h do wody pitnej o wadze 300kg i wydajności 1000L/godzinę
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 300 |
| Rodzaj przetwarzania: | Odwrócona osmoza |
Mała przemysłowa odsalarnia wody morskiej RO 250L/H, system odwróconej osmozy do wody pitnej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 250 l/godz |
| Masę (kg): | 200 kg |
Filtr wodny membranowy ultrafiltracyjny z włókien pustych dla części instalacji systemu RO UF
| Nominalny rozmiar porów: | 0,02 mikrona |
|---|---|
| Dostępny obszar membrany: | 84m2 |
| materiał włóknisty: | Polipropylen (PP) |
Adsorpcja i desorpcja aktywnego węgla Katalystyczne urządzenie spalania Regeneracyjny tlenek cieplny
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Silnik, PLC, pompa |
Seria przenośnych urządzeń odsalania wody morskiej
| proces: | Odwrócona osmoza |
|---|---|
| Szybkość odsalania: | 98,4% (utrzymanie> 96,0% w ekstremalnych warunkach) |
| Rodzaj: | System odsalania |

