Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment equipment ] mecz 448 produkty.
Reverse Osmosis Mineral Water Purification Filtration Machinery For Dirty Water
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
| After Warranty Service: | Video technical support |
Zaawansowany system odwróconej osmozy 3000LPH do oczyszczania wody pitnej
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Wydajność: | 3000 l/godz |
| weight (kg): | 900 |
2KW 220V Elektrownia odsalania odwrotną osmozą do oczyszczania słonej wody i zapewnienia bezpiecznej wody pitnej
| Wydajność: | 500 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 345 |
| Rodzaj przetwarzania: | Odwrócona osmoza, zmiękczenie, odsalanie, filtracja |
Maszyna do tłoczenia śliny z odpadów wodnych i nawozów zwierzęcych
| Komponenty podstawowe: | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność |
| Waga: | 200 |
Maszyna do przetwarzania wody 100LPH Przemysłowa maszyna do przetwarzania wody destylowanej 100L/godz.
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 100 l/godz |
| Masę (kg): | 100 kg |
Systemy odsalania wody 110V/220V/380V z konstrukcją ze stali nierdzewnej 304
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Technika: | Technologia separacji membranowej |
55-65% współczynnik odzysku Wody morskiej Systemy odwrotnej osmozy z antykorozyjnymi plastikowymi rurami łącznikowymi
| Technika: | Technologia separacji membranowej |
|---|---|
| Zasilanie: | Elektryczne |
| rura łącząca: | Plastik antykorozyjny |
Profesjonalne przemysłowe zakłady odsalania wody morskiej / duże maszyny do odsalania wody UF woda słona do picia
| Pojemność produkcyjna: | 8000 l/godz |
|---|---|
| Filtr wstępnego oczyszczania: | Piasek kwarcowy/węgiel aktywny/zmiękczacz wody/filtr PP |
| Zasilanie: | 380 V 50 Hz 3 fazy (jeśli specjalne, można dostosować) |
System ponownego wykorzystania wody Wyrób oczyszczania wody 23kw 5000kg W zbiorniku odsalanie wody
| Waga: | 5000 kg |
|---|---|
| Wielkość: | 600 * 145 * 180CM |
| Władza: | 23 kW |
System oczyszczania wody 15KW dla generatorów UV System oczyszczania wody 500KG
| Maksymalne ciśnienie wody: | 1,0 MPa |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie atmosferyczne: | 20 kpa |
| Waga: | 500 KG |

