Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ water purification plants ] mecz 281 produkty.
5000L/h Produktywność Oczyszczalnia ścieków System recyklingu wody do mycia samochodów z mocą 5 kW
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 5000 l/godz |
| weight (kg): | 8000 |
Kapitan Wyroby odsalania wody morskiej 99,2% Wskaźnik odsalania 10-300 M3/h AC220V 18A
| Nazwa produktu: | Mbr Sprzęt do oczyszczania ścieków |
|---|---|
| Pojemność: | 10-300m³/godz. |
| Temperatura pracy: | 5-45 °C |
Całkowicie automatyczne urządzenie sterujące filtrem biologicznym, urządzenie dezynfekujące wodę dla instalacji kanalizacyjnych
| Nazwa produktu: | Sprzęt do biologicznej dezodoryzacji |
|---|---|
| Zasada pracy: | Zmiana lotnych związków organicznych (LZO) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316/FRP |
System DAF STP Elektrownia oczyszczania ścieków maszyny sprzęt do oczyszczania wody 10-200T/h
| Zastosowanie: | oczyszczanie ścieków |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Pojemność: | 10-200 t/godz |
110V/220V/380V Instalacja oczyszczania ścieków komunalnych
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC, pompa, silnik |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
| Kolor: | Dostosowywalne |
Kontenerowa instalacja odsalania wody morskiej z 99% stopą odsalania i TDS 500 mg/l wody
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Waga: | 15000 kg |
| Władza: | 105KW |
450 kg stali nierdzewnej 304 Instalacja odsalania wody morskiej Oczyszczanie wody morskiej do wody pitnej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 3000LPH |
| Masę (kg): | 450 kg |
10-300 M3/h Pojemność instalacji oczyszczania ścieków Pakiet sprzętu dla instalacji STP/MBBR/MBR System oczyszczania ścieków
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Masę (kg): | 5000 kg |
| Podstawowe składniki: | Pompa, silnik, sterownik PLC |
Kontenerowa Oczyszczalnia Ścieków Domowych
| Woltaż: | 220 V, 380 V, 110 V. |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Filtracja, AO Biological |
| Moc (w): | 3kW, 2kW |
Oczyszczalnia ścieków bytowo-gospodarczych / System oczyszczania ścieków na zamówienie / Zestawowe oczyszczalnie ścieków
| Typ przetwarzania: | Filtracja, proces biochemiczny |
|---|---|
| Wydajność: | 30m³/d |
| Podstawowe komponenty: | Skrzynia biegów, naczynie ciśnieniowe, pompa, przekładnia, łożyska, silnik, silnik, PLC |

