Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ sewage treatment plant ] mecz 281 produkty.
Zaawansowana flotacja powietrzna kawitacyjna do ścieków zaolejonych
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Silnik |
Najwyższej klasy urządzenia do oczyszczania wody i ścieków System oczyszczania ścieków Daf
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 500 l/godz |
| moc (w): | 70 kW |
Daf Flotacja z napowietrzaniem rozpuszczonym Urządzenie do oczyszczania ścieków komunalnych
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Pompa |
| Gwarancja: | 1 rok |
MBBR / MBR Pakiet Sprzęt instalacji oczyszczania ścieków 4166L/H
| Podstawowe składniki: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
| Wydajność: | 4166L/godz. |
Mała Zintegrowana Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków / Urządzenia do Oczyszczania Ścieków Komunalnych
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Pompa, silnik, sterownik PLC |
| Gwarancja: | 1 rok |
Instalacja oczyszczania ścieków przemysłowych MBR Bioreaktor membranowy Sprzęt oczyszczania ścieków
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
|---|---|
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, silnik, silnik, PLC |
Maszyna do odwodniania błota ze stali nierdzewnej Prasownik śrubowy Instalacja oczyszczania ścieków Oczyszczanie ścieków PLC 1000L
| Typ przetwarzania: | filtrowanie |
|---|---|
| Wydajność: | 1000 l/godzina |
| Podstawowe komponenty: | Łożysko |
15KW Kontenerowy System Oczyszczania Ścieków Dla Ekologicznego Oczyszczania Wody Przemysłowej
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 12000 l/godz |
| Masę (kg): | 7000 |
Super System Oczyszczalni odpadów SS304 Maszyny oczyszczające wodę DAF Rozpuszczona flotacja powietrza
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 100 kg |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, sterownik PLC |
3500 kg MBR Zestawy oczyszczania ścieków Pakiety gospodarstwa domowego z komponentami PLC dla gospodarstw rolnych i hoteli
| Materiał: | Pułapka ze sklejki |
|---|---|
| Waga: | 300-9500 kg |
| Wielkość: | inny jak każdy model |

