Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ integrated sewage treatment plant ] mecz 281 produkty.
Konfigurowalny system oczyszczania ścieków szpitalnych o wydajności 5-3000 metrów sześciennych na dobę
| Wydajność: | 500-50000L/godzinę |
|---|---|
| Masę (kg): | 3000 kg |
| core components: | treatment technology |
Mała Zintegrowana Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków / Urządzenia do Oczyszczania Ścieków Komunalnych
| Wydajność: | 2000 l/godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Pompa, silnik, sterownik PLC |
| Gwarancja: | 1 rok |
800 kg Elektrownia oczyszczania ścieków Maszyny do flotacji powietrza rozpuszczonego
| Wydajność: | 1000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 800 KG |
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, silnik |
Całkowicie automatyczny system oczyszczania ścieków Mbbr / MBr Efektywny system filtracji
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wydajność: | 100 l/godz |
| Masę (kg): | 5400 |
Jednostki oczyszczania ścieków Układ oczyszczania wody krajobrazowej Sedymentacja Zbiornik rozpuszczalnego powietrza
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny, fabryka żywności i napojów, gospodarstwa rolne, prace budowlane, oczyszczanie śc |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Oczyszczanie ścieków |
3500 kg MBR Zestawy oczyszczania ścieków Pakiety gospodarstwa domowego z komponentami PLC dla gospodarstw rolnych i hoteli
| Materiał: | Pułapka ze sklejki |
|---|---|
| Waga: | 300-9500 kg |
| Wielkość: | inny jak każdy model |
Sprzęt do oczyszczania ścieków Adwektywne pływanie rozpuszczonego powietrza 1000L/h 2500 kg
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, silnik, silnik, PLC |
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny, fabryka żywności i napojów, gospodarstwa rolne, restauracja, sklep spożywczy, dr |
1-300 m3/h Sprzęt do oczyszczania ścieków Adwektywne pływanie rozpuszczonego powietrza CE ISO
| Pojemność: | 2-00m³/godz. |
|---|---|
| Wymiary (mm): | 2000*3000*2000 |
| Kluczowe słowa: | System flotacji powietrza rozpuszczonego |
Instalacja przemysłowa do oczyszczania wody ze stali nierdzewnej do uboju
| Wydajność: | 5000 l/godz |
|---|---|
| Masę (kg): | 400 kg |
| Warunki: | Nowy |
304 Instalacja oczyszczania wody odmineralizowanej / maszyna oczyszczająca wodę 15000L/godzinę 2000 Kg
| Podstawowe składniki: | Zbiornik ciśnieniowy, pompa, PLC |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Wydajność: | 15000 l/godz |

