Wszystkie produkty
-
Urządzenia do oczyszczania ścieków
-
oczyszczalnia ścieków
-
sprzęt do oczyszczania wody
-
System odzyskiwania wody
-
Urządzenia odsalania wody morskiej
-
Instalacje oczyszczania gazów odpadowych
-
Oczyszczalnia Ścieków Przemysłowych
-
Urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych
-
Oprogramowanie do oczyszczania wody
-
Części zamienne do oczyszczania wody
-
BaramDzięki Yanjiang Environment za dostarczenie mi profesjonalnych odpowiedzi, mam ponad dziesięć projektów w Salwadorze: projekty budowy cywilnej, oczyszczanie ścieków miejskich, oczyszczanie ścieków domowych,Wykorzystanie wody ciepłej w warunkach medycznych, oczyszczanie ścieków itp. -
LuksusWydajność oczyszczania tych urządzeń jest bardzo wysoka, dzięki czemu mogą one szybko i skutecznie usuwać szkodliwe substancje w ściekach i zapewnić, że odpady są zgodne ze standardami.
Numer telefonu :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
słowa kluczowe [ modular water treatment system ] mecz 66 produkty.
6.0KW Modularny system oczyszczania wody dla skalowalności Certyfikowany CE System filtracji czystej wody 2200KG
| Waga: | 2200 kg |
|---|---|
| Władza: | 6,0 kW |
| Nazwa produktu: | czysta maszyna wodna |
Modułowa konstrukcja przenośna maszyna do oczyszczania wody z automatycznym systemem zdalnego sterowania PLC
| Funkcja: | Elektrochlorowanie solanki |
|---|---|
| Stężenie: | 00,6% do 0,8% |
| Gwarancja: | 1 rok na cały system |
PVDF Bioreaktor membranowy Technologia Mbr Modularna instalacja oczyszczania ścieków
| Całkowita powierzchnia membrany: | 360 m3 |
|---|---|
| Przepływ wody: | 100m³/dzień |
| Operacja: | Automatyczne |
Zintegrowana Oczyszczalnia Ścieków, Modułowa Oczyszczalnia Ścieków, Oczyszczanie Ścieków Metodą Mbr MBBR
| Woltaż: | Zgodnie ze standardem klientów |
|---|---|
| Wymiar: | 5.5x2x2m |
| Aplikacja: | Oczyszczanie ścieków |
Modułowe urządzenia oczyszczania ścieków oczyszczanie ścieków 80-99% odzysk w środowisku 5-40 °C
| Funkcja: | Wielofunkcyjne |
|---|---|
| wydajność (produktywność): | 500L/h-10000L/h |
| Kształt: | Kwadratowy modułowy |
Instalacja odsalania wody morskiej Ultrafiltracja Odwrotna osmoza System oczyszczania wody Maszyna
| System: | system wodny odwróconej osmozy |
|---|---|
| Rodzaj: | System filtracji wody |
| Zastosowanie: | Oczyszczanie wody |
40,000 lts/h Przenośny system oczyszczania ścieków
| Szybkość odsalania: | ≥97% |
|---|---|
| Współczynnik odzyskiwania: | 50%-75% |
| Pojemność: | 40 000 l/godz. |
Wysokiej wydajności zakłady oczyszczania ścieków szpitalnych 50Hz/60Hz Zasilanie 500L/h-10000L/h Pojemność
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Rysunki, filmy, serwis na miejscu |
| Zastosowanie: | Oczyszczanie ścieków Oczyszczanie ścieków |
Wysokiej wydajności instalacja oczyszczania ścieków wielofunkcyjna, dostosowalna do potrzeb, waga w kg, pojemność 500L/h-10000L/h
| Funkcja: | Wielofunkcyjne |
|---|---|
| Współczynnik odzyskiwania: | 80-99% |
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
Elektrownia oczyszczania ścieków Wielofunkcyjna Funkcja stali węglowej
| Temperatura pracy: | 5-40 ℃ |
|---|---|
| Zastosowanie: | Oczyszczanie ścieków Oczyszczanie ścieków |
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |

